• Karolina

  Laisva kūrėja, prisiekusi estetė, matanti gyvenimo prasmę grožio kūrime ir jo puoselėjime. Gebanti tobulai tai perteikti fotografijų pagalba. Gyvenanti visatos dėsnių ir mėnulio ritmu, kai viskas vyksta lengvai ir su malonumu. Toks turi būti gyvenimas!

 • Živilė

  Empatiška kristalų paslapčių tyrinėtoja ir kūrėja, keliaujanti unikaliu mineralų pasaulio pažinimo keliu. Ją dažnai sutiksite magiškoje Mėnulio studijoje, čia ji padės pajausti ir atrasti, kuris akmuo tinkamiausias.

 • Ieva

  Mėnulio spalvų tyrinėtoja, astrologijos mylėtoja įsitraukusi į nuostabų Visatos paslapčių įminimo žaidimą. Dangaus kūnai, jų energijos, ciklai turi daugybę skirtingų pasireiškimų. Juos perskaičius, išgirdus, pajutus ir suvokus – veriasi pažinimo vartai į save, į pasaulį, į Meilę.

 • Neringa

  Saviugdos trenerė, "GAJA namai" ir "GAJA tribe" įkūrėja, koučingo specialistė (ICU), sertifikuota kvėpavimo ir meditacijos mokytoja, Human Design sistemos ir psichosomatikos praktikė, indvidualiai ir grupėse dirbanti asmeninio augimo, santykių ir emocinės pagalbos srityse.

Turi idėjų ar klausimų, o gal pasiūlymų bendradarbiauti?
Susisiekime ir pasikalbėkime apie tai!

labas@manomenulis.lt
+370 656 35 816