Žvitrioji Mėnulio jaunatis Dvynių Zodiako ženkle

Žvitrioji Mėnulio jaunatis Dvynių Zodiako ženkle

2024 m. birželio 6 d. 15 val. 37 min. jaunatimi prasideda naujas Mėnulio ciklas. Jaunaties momentu Mėnulio niekada nematome, nes jis tuo metu dangaus skliaute „susijungia“ su Saule. Saulės šviesa paslepia Mėnulį. Mėnulio energija tampa kaip nematoma sėkla, kuriai gyvybės ir augimo garantiją atėjo įpūsti geriausias kosmoso sodininkas – Saulė. Todėl jaunaties stojimo momentai mūsų žemiško gyvenimo kelionėje yra mūsų mažosios stotelės stabtelti ir pasėti savo nuostabiausių, įvairiausių, fantastiškiausių sėklų – svajonių, ketinimų, įsivaizdavimu neįmanomų dalykų virstančiais galimybėmis ir naujais potencialais.

Mėnulis astrologijoje be kitų simbolinių reikšmių reiškia jausmus, emocijas, instinktus ir pasąmoninį pasaulį. Todėl sėjamos sėklos turėtų būti ne šiaip sausi tikslai ir siekiai (nors tinka ir jie). Mėnulio energija kviečia pajausti, įsijausti, tapti savo siekio ar ketinimo energija, jėga. Pasimatuoti savo kūne tos sėklos visą talpinamą potencialą, kurio dydžio dabartiniame taške gal net neaprėpiame įsivaizduoti. Tapk savo svajone savo pirminėje materijoje – savo kūne. Kosmoso sodininkai rūpinasi Tavo troškimais.


Saulei ir Mėnuliui keliaujant Dvynių Zodiako ženklu, atrodo, išlengvėja ne tik garderobas, bet lengvumas pasklinda ore kaip braškių aromatas! Lengviau bendraujame, bendradarbiaujame, greičiau veikiame, lanksčiau adaptuojamės ir keičiamės, žvitriau mąstome ir generuojame naujas idėjas, todėl ir emocinis fonas tampa greičiau kintantis,  nepastovus, kiek paviršutiniškas (nėra kada „įklimpti“!). Tokia energija tinka aplankyti ir įvertinant savo gyvenimo sodo takelius, lysves, vagas, prūdelius ir dar daugybę  įvairių plotelių. Kurioje savo sodo dalyje (gyvenimo srityje) reikia papildomo purumo, lengvumo, nesu(si)reikšminimo ar paprastumo?

Mėnulio jaunaties Dvyniuose intencijas, planus, svajones, vizijas palanku sutelkti į šias temas:

 

-                    Mentalinė sveikata

-                    Informacinis laukas

-                    Žinios, mokslai, naujovės

-                    Bendravimas, žodžiai, kalba, komunikacija

-                    Artimoji aplinka (kaimynai, kolegos, broliai, sesės, draugai)

-                    Prekyba, mainai, amatai

-                    Derybos, sutartys, sandoriai, verslas

-                    Trumpos kelionės, komandiruotės

 
Šiuo metu reikėtų vengti išsiblaškymo, nereikalingo „maskatavimosi“ prote ir savo veiksmuose. Nepereikvokime savo resursų, nors reikalų reikaliukų būtų tikrai daug. Per didelis paviršutiniškumas ir nejautrumas gali pakreipti santykius netinkama linkme. Venkime melo, apkalbų, manipuliacijų ir perdėto plepumo – pastarosios ydos šiuo metu (ir ne tik) labiausiai nepalankios. 

 

Verčiau atsigręžkime ir dėkime sąmoningas pastangas į stipriąsias šios Mėnulio Jaunaties Dvyniuose savybes: lengvumą, lankstumą, gebėjimą harmoningai prisitaikyti, greitai susiorientuoti pokyčiuose, pasitelkti intelektą, žinias. Būkime smalsūs, paprasti, atviri ir, be abejo, – draugiški!

 

Mėnulio jaunaties Dvyniuose metu palanku atsakyti sau į tokius klausimus:

-                    Koks mane supantis informacinis laukas? Koks jo poveikis?

-                    Ar suvokiu savo mentalinį pasaulį, savo mintis, proto veiklą?

-                    Ar mano mintys padeda man kurti sėkmingą ir laimingą gyvenimą?

-                    Kaip aš keičiuosi? Kaip priimu pokyčius?

-                    Kaip aš bendrauju? Kokia mano kalba? Koks mano perduodamų žinučių poveikis?

-                    Kokie mano santykiai su artimaisiais? Kolegomis? Kaimynais?

-                    Ar yra sritis, kurioje galėčiau veikti geriau, greičiau, paprasčiau, lengviau?

-                    Kaip galiu tai pasiekti? Savarankiškai? O gal reikėtų pasimokyti, pasitobulinti, pasikonsultuoti su specialistais?

Šios jaunaties raktas – lankstumas, įvairovė, dinamika permainose.

 

Lengvos ir įkvepiančios Mėnulio jaunaties!
Astrologė Ieva

Grįžti į tinklaraštį