Sveikas sugrįžęs į Vandenį, Plutonai!

Sveikas sugrįžęs į Vandenį, Plutonai!

2024 sausio 21 d. Plutonas iš Ožiaragio zodiako pereina į Vandenio ženklą. Tai jau antrasis kartas, kada Plutonas „mindžikuoja“ tarp Ožiaragio ir Vandenio žvaigždynų. Pirmasis perėjimo laikotarpis truko nuo 2023 m kovo 23 iki birželio 11 d. Antrasis apsilankymas bus kiek ilgesnis: nuo 2024 m. sausio 21 iki 2024 m. rugsėjo 2 d. Tuomet trumpam ir paskutinįjį kartą grįžęs į Ožiaragio ženklą 2024 m. lapkričio 19 d. Plutonas galutinai pereis į Vandenį kuriuo keliaus dar 19 metų iki 2043 m. Tolimosios ir sunkiosios planetos „apšildomieji“ žingsniai po truputį atskleidžia būsimų pokyčių tendencijas.

 

Plutono energija astrologijoje laikoma transformuojančia kolektyvinę žmonijos (pa)sąmonę. Plutonas imasi pertvarkos Zodiako ženklo simbolinėse srityse iš esmės, iš giliai, jei reikia, net griaunančiai. Paviršutiniški „perdėliojimai“ – ne šio žaidėjo svorio kategorijai. Plutono pertvarkos siejamos su gilesniu galios ir stiprybės suteikimu tai sričiai, intensyviu atsinaujinimu, atgimimu, evoliucijos proveržiu.

 

Po ekspansyvaus ir entuziastingo Plutono Šaulyje (1995 – 2008 m.) tranzito nuo 2008 m. Plutonui perėjus į Ožiaragio ženklą patyrėme ir ekonominę krizę, ir intensyvų įvairių tradicinių struktūrų, sistemų griuvimo, atnaujinimo ir persitvarkymo laikotarpį. Įvairiose srityse tyrinėjome kolektyvines ir savo asmenines ribas. 

 

Vandenio ženklas simboliškai susijęs su naujovėmis, mokslo pažanga ir išradimais, tinklais, technologijomis, virtualiomis ar paralelinėmis bei įvairiosiomis kitokiomis realybėmis, su kosmosu. Taip pat su laisve, lygybe, draugyste, socialinėmis struktūromis, bendruomenėmis, grupėmis, bendrai su visuomene, socialiniais poreikiais ir humanistinėmis idėjomis. Vandenio ženklas susijęs ir su paradoksaliu reiškiniu – unikalumu ir originalumu, tačiau ir neatsiejamu nuo „žmonijos tinklo“. Čia neveikia taisyklės „Vienas už visus“ ar „Visi už vieną“. Čia esama „Visi dėl visų“ kartu su besąlygišku priėmimu individualizmo.

 

Ko tikėtis šioje naujoje epochoje, į kurią negrįžtamai pereisime nuo šių metų vėlyvojo rudens?

Tikėtis netikėtumų!

 

Kaip galime pasiruošti šiems pokyčiams?

Formuoti savo sąmonės lankstumą ir proto plastiškumą, suvokti ir priimti savo gebėjimą atsinaujinti Vandenio ženklo srityse. Juk vandenio simbolis – dvi bangelės (dvigubas lankstumas). Svarbu kurti draugišką, bebaimį santykį į pokytį, į naujoves, į ateities tendencijas. O jei jaučiame, kad kažkur jau „atsiliekame“, kažko dar nesuprantame, kyla baimių, dvejonių ar įtarumo – mokykimės! Užsirašykime į DI kursus; pasidomėkime savo ar dar netyrinėtų sričių mokslinėmis naujovėmis; paieškokime savų, bendraminčių, bendras mums artimas vertybes puoselėjančių grupių. Tyrinėkime, atraskime, drąsiai eksperimentuokime mikro ir makro lygmenyse, tapkime naujųjų laikų Magelanais, Kopernikais ar Enšteinais!

 

Juk ateitis gali būti tas geresnis, draugiškas variantas! Ar už jį savo dėmesiu „balsuoji“?

 

Mažiausiai ką galime padaryti – pasigrožėti žvaigždėtu dangumi, pasveikinti Plutoną, padėkoti mus skraidinančiam „kosminiam laivui“ Žemei, pasiųsti sau į ateitį (o gal ir į kitas visatos platybių civilizacijas) širdingas ir palaikančias meilės žinutes. Visi dėl visų kartu.

 

Kad ir kokie žaibiški ar transformuojantys bebūtų išoriniai įvykiai, kad ir kaip reikštųsi galios ir kontrolės susidūrimai, svarbu kaip niekad bus kiekvieno iš mūsų individuali vidinė ašis, vertybinė šerdis, įžvalga ir žmogiškumas.

 

Grįžti į tinklaraštį