kaip sukurti svajoniu zemelapi

Svajonių žemėlapis pagal Fengšui

Vasario 10 d. 00.58 val. pasitinkame Mėnulio Jaunatį Vandenio ženkle, kuri sutampa su Naujaisiais Metais pagal kinų kalendorių. Kadangi kinų kalendorius nesutampa su Grigaliaus kalendoriumi (kaip ir Mėnulio kalendorius nesutampa su Saulės),  kinų Naujieji Metai kasmet vis švenčiami kitą dieną (tarp sausio 21 ir vasario 20 dienų). Paprastai tai būna antra (rečiau – trečia) jaunatis po žiemos saulėgrįžos.

 

Tad Mėnulio jaunatį Vandenio ženkle galime sutikti su tolimųjų rytų egzotikos prieskoniu. Fengšui – iš Kinijos kilusi sistema, derinanti žmogaus vidinę energiją su aplinka. Pasitelkus Fengšui tradiciją ir Mėnulio jaunaties energiją (kuri palanki planuoti, galvoti apie sumanymus, nustatyti tikslus, numatyti ateities vizijas, svajoti) apie savo intencijas galime ne tik galvoti, bet pradėti jas materializuoti kuriant svajonių žemėlapį pagal bagua sistemą. Pagrindinis šio žemėlapio skirtumas nuo įprasto svajonių koliažo – tam tikrais sektoriais suskirstytos sritys, kuriose klijuojamos atitinkamos tematikos vaizdai.  Bagua (ba – aštuoni, gua – sritis) Fengšui naudojamas įrankis erdvei harmonizuoti atsižvelgiant į Či, In ir Jang energijas bei penkių elementų sąveiką. Sąmoningas popieriaus lapo krypčių panaudojimas labiau sutelkia ir išgrynina siekius bei svajones, harmonizuoja jų energijas.

 

Svajonių žemėlapiui pagal Fengšui reikės: popieriaus lapo, klijų ir žurnalų iškarpų. Beje, žurnalų vartymas ir karpymas yra tam tikra terapija, atsipalaidavimas. Galima naudoti ir nuotraukas, piešinius ar kurti elektorinę  versiją. Svarbu patinkantį atvaizdą „patalpinti“ tam tikroje lapo vietoje. Žemėlapio centre galima klijuoti savo dabartinę nuotrauką, kurioje esame sau labiausiai patinkantys. Klijuoti galima po vieną konkretų paveikslėlį toje vietoje. Galima ir po kelis ar net daugelį skirtingų spalvų paveikslėlių kūrybiškai išdėlioti, kurie susilietų į vieną bendrą mozaiką. Galima naudoti tekstus arba tik vaizdus. Pasitelkime laisvę fantazijai, neribokime savo kūrybos ir poreikių!

Svajonių žemėlapio pagal Fengšui tradiciją bagua vietos:

 svajoniu zemelapis

Suklijavus svajonių žemėlapį jį atidžiai peržvelkime, pamedituokime, pajauskime, kad visa tai jau turime ir tuo gyvename. Galima aprašyti savo kūrybos procesą ir svajones (esamuoju laiku). Taip savotiškai aktyvuojame svajonių žemėlapį ir apjungiame savo materialų dabarties darbą su ateities energijų gijomis. Laikykime savo svajonių žemėlapį pagarbiai, sau matomoje vietoje ir... Neprisiriškime! Leiskimės būti nustebinti gyvenimo ir visatos sinergijos.

 

Mėnulio jaunatis Vandenio ženkle stoja 2024 m. vasario 10 d. 58 minutes po vidurnakčio (00:58). Vandenio ženklo energija susijusi su ateitimi, įžvalga, permainomis, naujomis idėjomis, variantiškumu, kitoniškumu,  išradingumu, laisve... Tai ypatingai palankus metas susivokti, ko pagaliau aš iš tiesų noriu, išgryninti tikslus, siekius, nukreipti savo energiją tinkama linkme. Kaip žinia, kur dėmesys – ten ir energija, ten ir dalykai vyksta.

 

Keletas svajonių žemėlapių pavyzdžių:

svajoniu zemelapis

svajoniu zemelapis

 

Kūrybiškai, lengvai ir žaismingai! Taip pildosi mano svajonės. 

Grįžti į tinklaraštį