Šiaurinis Mėnulio mazgo susijungimas su Chironu Avino ženkle.

Šiaurinis Mėnulio mazgo susijungimas su Chironu Avino ženkle.

2024 m. vasario 19 d. Šiaurinis Mėnulio mazgas (dar vadinamas Kylančiu Mėnulio mazgu arba Rahu) susijungia su Chironu Avino ženkle.

Chironas yra tolimas Saulės sistemos asteroidas, kurio orbita driekiasi tarp Saturno ir Urano. Mitologijoje Chironas (Cheironas) yra kentauras, pusiau arklys (instinktai), pusiau žmogus (dieviškumas). Jo kilmė buvo skirtinga nuo kitų kentaurų, nes buvo dievo Krono (Saturno) ir Nimfos sūnus, todėl turėjęs nemirtingumo dovaną. Chironą netyčia sužeidė Lernos hidros nuodais ištepta Heraklio strėlė. Kentėdamas nuo negyjančios žaizdos, nemirtingasis Chironas paprašo Dzeusą išlaisvinti Prometėją už tai atsisakydamas savo nemirtingumo. Chironas buvo išmintingas didvyrių mokytojas, gyduolis.

 

Chirono misterija astrologijoje svarbi siekiant suprasti ir suderinti tai kas yra žema ir aukšta, primityvu ir subtilu, jusliška, gyvuliška ir idealu, Dieviška. Chirono paskirtis horoskope yra nutiesti tiltą, ieškoti teisingo santykio, vidurio kelio, tarpininkavimo priimant skirtingus polius.  Tam reikalinga išmintis ir atjauta. Chironas astrologijoje taip pat nurodo ir giliausią sielos žaizdą, kančią, kurią priėmus, išsigydžius tampame galingais ir galime padėti kitiems. Neharmoningas Chironas reiškiasi kaip abejonės, dvejonės, neryžtingumas arba pasipriešinimas, nesusitaikymas ir bėgiams nuo savo žaizdos (traumos).

 

Šiaurinis Mėnulio mazgas taip pat nėra planeta, tai taškas apskaičiuojamas pagal Mėnulio orbitos ir ekliptikos susikirtimą. Šiaurinis Mėnulio mazgas astrologijoje yra laikomas karmine energija nurodančią sielos evoliucionavimo kryptį. Tai galimybė, potencialas, karminio kelio vystymosi užduotys Kosmoso dėsnių požiūriu. Žmogus laisva valia renkasi vykdyti šias užduotis arba ne, įgyti reikiamos patirties arba ne. Manoma, kad žmogaus gyvenimo sėkmė priklauso nuo to, ar jis atlieka savo prigimtinę programą, ar ne.

 

Taigi, Šiaurinio Mėnulio mazgo ir Chirono susijungimas Avino ženkle įneš asmeninių ir kolektyvinių „nušvitimų“. Retai kada žinome savo atsineštas giliausias žaizdas. Per vasarį ir vėliau per pavasario užtemimus turėsime unikalią galimybę atpažinti savo asmeninę sielos žaizdą ar kolektyviai besireiškiančias sociumo traumas. Ne tik pamatyti, bet ir išjausti, susivokti, aktyviai veikti, kad perrašytume (nutrauktume) savo karminius modelius, užsiciklinimą. Avino ženklo energija suteiks drąsos ir ryžto veržtis į priekį, rinktis naujus kelius ir nugalėti savo baimes ar nesaugumo jausmą. Svarbu pasitelkti atvirumą, paprastumą, sąžiningumą. Svarbu žinoti, kas aš esu ir ką aš veikiu, kas yra mano sielos „raktas“ atrakinantis vidinės galios vartus. Savo pažeidžiamumo priėmimas padės judėti į priekį, gydyti save. Tai būtinas postūmis sielų augimui ir tobulėjimui.

 

Šiaurinio Mėnulio mazgo ir Chirono susijungimo energija ir jos gydymas (transformacija) gali reikštis:

  • Per nepatogias, keistas situacijos
  • Per laisvę, išsivadavimą, nepriklausomybę, teisybės atstatymą
  • Per dvasinius, emocinius ar proto „nubudimus“, aukštesnes sąmonės būsenas
  • Per kūno, psichinių, emocinių ar dvasinių traumų atsivėrimą, priėmimą ir gijimą, gydymą
  • Per nelaimes reikalaujančios įstatymų apsaugos, humanitarinės pagalbos, diplomatijos

Atpažįstu sielą gydantį poveikį. Visada palaikau save, ypač savo jautrumą.  Esu darnoje.

 

Grįžti į tinklaraštį