Mėnulio pilnatis Ožiaragio Zodiako ženkle. Pa(si)tikrinimas.

Mėnulio pilnatis Ožiaragio Zodiako ženkle. Pa(si)tikrinimas.

Mėnulio pilnatys – galingas savęs pažinimo portalas, kurį dangaus kūnai žmogui suformuoja kiekvieną mėnesį. Dvi savaites po jaunaties (naujojo Mėnulio ciklo pradžios) auginame, po truputį realizuojame savo svajones, tikslus. Pilnaties metu tarsi pusiaukelėje turime galimybę pasitikrinti, tęsti, įsisavinti arba keisti, atsisakyti savo vizijų. Tai laikas, kai patys su Mėnuliu „padidėjame“, kad galėtume suintegruoti naujai sugeneruotas energijas į „naująjį save“. Tampame ne tik didesni, bet ir ryškesni aplinkiniams. Dėl energijų ryškumo emocijos taip pat tampa intensyvesnės. Argi nėra tobulas vieno iš Visatos ciklų mechanizmas? Švelniai skatinantis mus augti, plėstis ir ieškoti naujo kokybiško buvimo tarp visų kitų aplinkinių?

2024 m. birželio 22 d. 04:07 stoja Mėnulio pilnatis Ožiaragyje. Ši Mėnulio pilnatis bus arčiausiai Žemės, todėl ji vadinama Super pilnatimi. Jei tik oro sąlygos bus palankios, Mėnulį matysime ryškesnį ir šiek tiek didesnį nei įprastai (ypač jo patekėjimo ir nusileidimo metu).

Ožiaragio ženklas siejamas su kryptingu tikslo siekimu, planavimu ir strategijų kūrimu, su profesionalumu ir karjera. Nuo to laiko, kai Saulė keliavo per Ožiaragio ženklą praėjo lygiai pusę metų. Tad nieko nuostabaus, kad su šia atsakomybe persmelkta energija susiduriame metų viduryje: priėjome patikrinimo postą, kuriame atsigręžus į metų pradžią ir įvertinus nueitą pusmečio kelią galime aiškiau nei bet kada pamatyti, ar einame savo pasirinktuoju keliu. Šiuo laikotarpiu pravartu su savimi pačiu pravesti rimtą darbo pokalbį. Pažvelkime iš savo sielos perspektyvos, ar asmenybė, laimėjusi gyvenimo Žemėje darbo konkursą, vykdo savo įsipareigojimus? Ar atliekama šio gyvenimo misija?

Mėnulio pilnačių metu visuomet turėsime aprėpti šiek kiek daugiau. Pasipriešinimas ar bandymas ignoruoti pilnaties energiją mažų mažiausiai sukels bemieges naktis, nuovargį, dirglumą ar emocinę įtampą.

Šios Mėnulio pilnaties Ožiaragyje raktas – sugrįžimas į savo šerdies esmę, į savo autentiškumą. Puoselėdami ir maitindami savo šaknis tuo pačiu užauginsime sveikas ir stiprias šakas nuostabiems ateities vaisiams. Tikrai daugiau laimėsime, jei visa tai darysime atsipalaidavę ir džiugūs. Tad neužsisklęskime, nebūkime per daug kieti, užsispyrę ar abejingi.

Takios Mėnulio pilnaties!
Stabilaus ir sėkmingo pagrindo augimui!

Astrologė Ieva

 

Grįžti į tinklaraštį