Kryptingoji Mėnulio jaunatis Ožiaragio ženkle

Kryptingoji Mėnulio jaunatis Ožiaragio ženkle

Pirmoji 2024 metų jaunatis stoja sausio 11 dieną 13 val. 57 min. Naujasis ciklas startuoja su Mėnuliu Ožiaragyje, kuris atsakingas už tvirtų pamatų klojimą, resursų apskaičiavimą ir konkrečius veiksmus siekiant savo planų ir vizijų realizacijos ne tik per Mėnulio mėnesį, bet ir per ateinančius dvylika Saulės mėnesių. Tobulas metas pasiryžti pokyčiui!

 

Mėnulio Jaunatis Ožiaragyje ypatingai tinkama planuoti, strateguoti, numatyti mažus žingsnelius toli į ateitį, svajoti apie didelius projektus ir jų etapus. Ožiaragio energija palanki ne tik planavimui, bet ir jų įgyvendinimui. Ši energija padės atsakingai ir realistiškai apskaičiuoti, praktiškai įvertinti, pasitelkti kantrybės, darbštumo ir disciplinos. Jei nuosekliai, atkakliai, nesiblaškydami sieksime savo tikslo, būsime apdovanoti produktyvumu ir savo siekių prasminga realizacija.

 

Mėnulio jaunaties Ožiaragyje temos susijusios su statusu, karjera, profesionalumu, darbu, valia, įvairiomis pareigomis, atsakomybėmis, taisyklėmis, organizuotumu. Su pagarba, ypač vyresniems ar aukštesniems hierarchijoje. Taip pat su laiko samprata bei jo valdymu.

 

Ožiaragis yra kardinalus žemės ženklas padedantis atskleisti stabilumo, atkaklumo, aiškumo, susikaupimo savybes. Dėka šios įžvalgios, tvirtos, griežtos, bet teisingos energijos priimame svarbius sprendimus, pakeliame iššūkius ir įveikiame bet kokias gyvenimo pamokas. Ši energija mums taip pat moko vidinio žvilgsnio, tylos ir įsigilinimo į save, į savo vidų, savo vertybių sistemą. Šioje erdvėje mes tikrai galime išgirsti savo vidinį žinojimą be jokių kitų pašalinių įtakų.

 

Mėnuliui keliaujant Ožiaragio ženklu venkime per didelio griežtumo, reiklumo, užsisklendimo ar abejingumo, blaškymosi, neryžtingumo ir ypač – niūrumo. Neužspauskime ir neužšaldykime savo jausmų ir emocijų.

 

Tad nėra geresnio laiko kaip DABAR susikurti sau asmeninę šventę, ritualą, meditaciją ar bet kokį kitą būdą peržvelgti praėjusių metų kelią ir nušviesti savo vidiniu žvilgsniu būsimų metų kelionę. Juk kur dėmesys, ten ir energija. Padovanok norimos energijos ir krypties savo Naujajai realybei dar viename Naujųjų Metų cikle.

 

  • Kiekvieną dieną esu savo kelyje ir atlieku savo misiją.
  • Savimi kuriu pasauliui pridėdinę vertę pasauliui.
  • Mano veikloje apsijungia širdis, protas ir siela.

 

Produktyvios jaunaties linkėdama - Astrologė Ieva

Grįžti į tinklaraštį