Jupiterio perėjimas į Dvynių ženklą

Jupiterio perėjimas į Dvynių ženklą

2024 m. gegužės 26 d. didžiausioji (bent jau kol kas žinoma) mūsų Saulės sistemos planeta – Jupiteris – iš Jaučio ženklo pereina į Dvynių Zodiako žvaigždyną. Šis astrologinis įvykis (planetos ingresija) yra vienas iš  metų esminių įvykių, nusakančių metų fono pasikeitimą.  Tiesa, jau kurį laiką galėjome jausti šias naujas tendencijas, nes Saulė nuo gegužės 20 d. perėjusi į Dvynius išryškino šio ženklo savybes, kurios vėliau dar labiau sustiprės į Dvynius perėjus Merkurijui (birželio 3 d.), Selenai (birželio 15 d.) ir Marsui (liepos 20 d.). Jupiterio kelionė Dvynių ženklu tęsis iki 2025 m. birželio 9 d.

Pirmiausia, tai džiugi žinia Dvynių ženklo atstovams! Didžiosios laimės planeta keliauja Dvynių ženklu plėsdama ir didindama jūsų galimybes.

Tačiau ir visi kiti pajusime suaktyvėjusią oro stichijos energiją. Jupiteris Jaučio ženkle išryškino žemės stichijos raišką, stabilumo ir saugumo poreikius, dėmesį gerovės išlaikymui, gerbūvio didinimui, materialiems klausimams. Dvynių ženklas susijęs su oro stichija, tad pajusime padidėjusį tempą, didesnį poreikį lengvumo, mobilumo, judrumo, bendravimo ir komunikacijos. Išpopuliarės skaidrios, lengvos, vaiskios, permatomos spalvos, žalsva, gelsva.

Dvynių ženklo planeta valdovė yra Merkurijus. Mitologijoje tai buvo dievų pasiuntinys, žinių, iškalbos, keliautojų, prekybos dievas. Simboliškai jis siejamas su faktais, duomenimis, žiniomis, mentaline energija, nuovoka, idėjomis, kaita ir permainomis, dinamika. Išryškės intelektas, informacija ir ryšiai kaip svarbiosios vertybės. Galime tikėtis pokyčių susijusių su informacija (jos gausa, susižinojimo sparta, apdorojimu, sprendimų ieškojimu ar pan.), su naujovėmis, išradimais bei technologijomis susijusiomis su informacija, komunikacija, mokymosi procesais ar net naujomis mokslo sistemomis (plėsime savo sąmonę ir intelektą). Padidės dėmesys prekių, paslaugų ir amatų sektoriams, taip pat sritims, susijusiomis su judėjimu (transportas, susisiekimas, kelionės, turizmas). Didelis dėmesys bus skiriamas ir bendravimui, artimiems santykiams, ryšiams, grupėms, socialiniams tinklams, „networking‘ui“, bendruomenėms, kaimynams ir pan.

Tad nusiteikime pasimokyti, pabendrauti, pajudėti ir išlengvėti. Sėkmė lydės neprisirišančius, pozityvius bei draugiškus, lanksčius ir dinamiškus. Svarbus bus greitai susiorientuoti, persiorientuoti, adaptuotis, būti universaliems, sumaniems ir turėti gerą nuovoką. Atvirumas naujoms idėjoms! Ir nepamiškime – platesnės perspektyvos ir žmogiškųjų vertybių bei idealų.

Šios šešėlinės savybės atitolintų nuo harmonijos ir sėkmės: melas, plepumas, apkalbos, dviprasmybės, dviveidiškumas, išsiblaškymas, neaiškumas, nerimas, nervingumas, paviršutiniškumas, dėmesio stoka, manipuliacijos. Taip pat užsispyrimas, nenoras keistis, stagnacija, gobšumas ir uždarumas.

Laikotarpiai, kada Jupiteris paskutinius kartus keliavo Dvynių ženklu buvo nuo 2012 m. birželio mėn. iki 2013 m. birželio mėn. ir  nuo 2000 m. liepos mėn. iki 2001 m. liepos mėn. Peržiūrėję šių laikotarpių įvykius ir prisiminimus bei suradę sąsajų galėsime aiškiau numatyti šių metų asmenines tendencijas.

Šviesūs linkėjimai -
Astrologė Ieva

Grįžti į tinklaraštį