Jautrioji Mėnulio jaunatis Vėžio Zodiako ženkle

Jautrioji Mėnulio jaunatis Vėžio Zodiako ženkle

2024 m. liepos 6 d. 01 val. 57 min. stoja Mėnulio jaunatis Vėžio Zodiako ženkle. Mėnulio jaunatys keliavę visų Zodiakų mandalos ratu pagaliau sugrįžta į simbolinius Mėnulio namus – Vėžio ženklą. Savo būste Mėnulis jaučiasi savas, Mėnulio energija gali skleistis gryniausiu pavidalu. Vyrauja IN prado energija, vandens stichija, tiesiog buvimas, harmoninga ir taki sklaida, pasąmonės ir intuicijos aktyvavimas. Tai laikotarpis skirtas grįžti į savo vidinių namų šventovę. Sugrįžti į savo šaknis, savo prigimtį, resursus, identitetą. Sugrįžti prie savo jausmų ir emocinių patirčių bagažo. Sugrįžti į save, į dabartinę patiriamą būseną.  

Tad visų pirmiausia paklauskime savęs: Kas yra mano sielos namai? Kokia mano sielos namų erdvė? Ar esu savo namuose?

Mėnulio Jaunatis Vėžio ženkle ypatingas momentas skirtas ne tik kelionei į save, bet ir į savęs pripildymą, atstatymą, gydymą, globojimą, visapusiško saugumo patenkinimą, savo jautrumo pirėmimą. Tai susiję tiek su išoriniais poreikiais, tiek su vidinių resursų atstatymu, kaupimu, reabilitavimu. Rūpinimasis savimi nėra prabanga, bet būtinybė, pirmoji gyvybės ir gyvybingumo sklaidos sąlyga.

  • Kaip rūpinuosi savo sielos šventove?
  • Ar mano siela atsigauna savo namuose?
  • Ar patenkinu savo sielos poreikius?
  • Ar maistas, kuriuo maitinu savo sielą, augina ją, teikia jai sveikatą, gyvybę, palaimą?

 

Mėnulis Vėžio Zodiako ženkle aktyvuoja asmeninius intuicijos klodus. Intuicija – nelogiškas, galbūt net niekuo išoriškai nepagrįstas vidinis žinojimas, nuojauta. Intuicija neapčiuopiama išoriškai, nesurandama materialiuose reiškiniuose ar faktuose. Tad ieškoti jos reikia tik viduje,  giliame žvilgsnyje į save. Ežero dugnas matomas žvelgiant į skaidrų, tyrą, ramų vandenį. Sulėtinkime tempą, kad nusistovėtų bangos, išsisklaidytų vandens purslai. Ryšį su savimi, su savo intuicija atkursime įsiklausydami į savo jausmus, atpažindami savo emocinį pasaulį, patirdami savo kūno pojūčius. Jausmas – pirmoji ir pagrindinė intuicijos kalba.

 

  • Ar leidžiu tekėti jausmams per mano kūną?
  • Ar dabarties akimirkoje atliepiu savo intuicijai ir per ją šnekančiai Visatos informacijai?
  • Ar tikiu ir pasitikiu savo vidiniu žinojimu?
  • Ar atliepiu savo vidiniam Kūrėjui trokštančiam realizuotis pasaulyje?

 

Turėsime stiprų kūrybinį ir dvasinį palaikymą savo vizijoms, fantazijoms, svajonėms, ateities planų bei pokyčių formavimui ir jų realizacijai. Įžvalga ir intuicija lydės asmeniniuose sprendimuose, kurie tampriai susiję su kolektyvinėmis programomis.

 

Šiuo laikotarpiu dėkime sąmoningas pastangas atpažinti, apkabinti ir gydyti savyje aukos sindromą, įžeidumą, užsisklendimą, nejautrumą, baimes ir išdavystes. Besąlygiškai mylinčios Pasaulio Motinos rankose esame visi ir visokie apkabinti ir priimti. Palaikykime save. Pasitikėkime savo vidiniu kompasu. Sielos koordinatės užrašytos intuicijos kalba.

 

Maitinančio, skaidraus ir gaivaus Mėnulio ciklo!

Astrologė Ieva

Grįžti į tinklaraštį