Jaunatis Vandenyje. Drakono Naujieji Metai pagal kinų kalendorių.

Jaunatis Vandenyje. Drakono Naujieji Metai pagal kinų kalendorių.

2024 m. vasario 10 d. 58 minutės po vidurnakčio Lietuvos laiku stoja Mėnulio jaunatis Vandenio ženkle, o šios dienos rytą, 7:58 val. patekėjus Saulei (taip pat Vandenio ženkle) prasideda Žaliojo (Medinio) Drakono Naujieji Metai pagal kinų kalendorių.

 

Drakono metai susiję su Jupiterio padėtimi Jaučio Zodiake. Jupiteris šiuo ženklu keliauja jau nuo 2023 m. gegužės 17 d. iki 2024 m. gegužės 26 d. (kuomet pereis į Dvynių Zodiaką). Tad Drakono metų tendencijas jaučiame jau kurį laiką. Jupiteris Jautyje plečia mūsų sąmonę saugumo, stabilumo, įsitvirtinimo, įsižeminimo, materialios gerovės srityse; skatina rūpintis savo komfortu, maloniomis patirtimis, visokeriopu apsirūpinimu, finansų ir turto augimu. Tai darbingas, orientuotas į praktiškus ir realistiškus tikslus laikotarpis. Mums svarbus apčiuopiamas rezultatas, pasiekimų vertė, pamatuota investicijų grąža.

 

Jupiteris Jautyje moko kantrybės, ištvermės, romumo, taikumo, pastovumo, stabilumo, patikimumo, praktiškumo, natūralumo, geranoriškumo, santarvės, padorumo. Tačiau tuo pačiu primena ir apie meilės svarbą, gyvybės prasmę. Didėja dėmesys gamtos, ekologijos klausimams, tai pat gyvūnų, augalų, maisto, žemės ūkio, žemės ir jos resursų problemoms. Galvojam ir apie gyvenamą vietą ar jos pagerinimo galimybes. Vis labiau atsigręžiame į  patį žmogų (save), į fizinio kūno poreikius (mitybą, sveikatą, grožį), į savo vertybes, talentus ar jų paiešką, savirealizaciją.

 

Jupiteris Jautyje ramiai sau sakytų: „Skubėk lėtai ir plėskis tvariai!“. Tačiau tuo pačiu Jaučio ženklu keliaujantis Uranas įneša kiek nestabilių permainų vėjų ar net maištingų revoliucionieriškų nuotaikų dvelksmo. Uranas pridėtų: „Atrask neįtikėtinas naujoves ir keiskis!“. Tad Jaučio Zodiako energijos ir simbolinės sritys palaimintos Jupiterio plėtros, Selenos apsaugos ir karminio apsivalymo, kartu bus veikiamos ir Urano skatinimo atsinaujinti, persiorientuoti, išlaisvėti ir išradingai pažvelgti į ateities tendencijas.

 

Jupiterio Jautyje energijos plėtrą stabdytų gobšumas, skūpumas, pavydas, kenkimas ar neigimas materialių poreikių, gerovės. Taip pat tingumas, užsispyrimas, stagnacija, uždarumas ar perteklius.

 

Mėnulio jaunatis Vandenio ženkle

Vandenio Zodiako simbolis siejamas su laisve, nepriklausomybe, permainomis, naujovėmis. Tai progresyviausias ženklas savimi atstovaujantis ateitį, įžvalgą ateities tendencijų. Mėnuliui keliaujant šiuo oro stichijos Zodiaku intuityviai jaučiame kas atgyveno, kas varžo, kas nebeatitinka esamos ar būsimos realybės išmatavimų. Jei šiuo metu kyla nepakantumas, netenkame kantrybės ar tiesiog nebegalime su kažkuo susitaikyti – padarykime „veikimo automatu“ pauzę ir atlikime „gyvenimo važiuoklės techninę apžiūrą“.

 

Mėnulis Vandenio Zodiake susijęs ir su emocinėmis permainomis, nepastovumu, kartais net įtampa ar netikėtais poelgiais, nesusitapatinimu ar atsiskyrimu. Kiek aktyvesnė tampa mentalinė (ne emocinė) energija, padidėja minčių originalumas, sąmonė tampa atviresne ir imlesne. Tai įžvalgos ir gilesnių suvokimų metas, todėl šią jaunatį ypatingai palanku planuoti, kurti tikslus, atsinaujinimo strategijas, galvoti apie savo intencijas, motyvus, tiesiog svajoti, prisiminti savo norus ir troškimus. Šydas tarp dabarties ir ateities įvairumo tampa permatomas.

 

Šios Mėnulio jaunaties „spąstai“: ekscentriškumas, maištas, nihilizmas, nervingumas (ypač dėl nežinomybės, dėl ateities), atsakomybės neigimas ar jos neprisiėmimas, savivaliavimas, atsiskyrimas.

 

Šios jaunaties „raktai“:

– Žmogiškumas.

– Suvokimas savęs kaip žmonijos tinklo esminės dalelės. 

– Jokio stereotipinio mąstymo, sprendimų, veikimo!

– Siekis visokeriopai atsinaujinti ir pagalba tai padaryti kitiems.

– Savo ir kitų išskirtinumo suvokimas, priėmimas ir puoselėjimas. Leidimas savo unikalumui būti ryšyje su kitais kitokiais.

– Sąmoningas, laisvas pasirinkimas.

 

Aš gerbiu savo mažas pradžias ir pabaigas. Aš pasitikiu Kūrėju, Visatos ciklais, atsinaujinimo ir augimo procesais.  Aš esu laisvas rinktis ((ne)būti, (ne)veikti, (ne)turėti, (ne)duoti...). Visada yra pasirinkimas.

 

Kinai tiki - kaip sutiksi Naujuosius Metus, tai nulems visus metus! Tad kaip sutiksi šią Mėnulio jaunatį?

 

 

P.S. Vasario ir kovo mėnesiais visos planetos judės tiesiai, nusiteikime intensyviai pasidarbuoti savo ateities labui įvairiose gyvenimo srityse!

 

 

Grįžti į tinklaraštį