Išsivalykime per Mėnulio pilnatį Mergelės Zodiako ženkle

Išsivalykime per Mėnulio pilnatį Mergelės Zodiako ženkle

2024 m. vasario 24 d. 14 val. 30 min. stoja Mėnulio pilnatis Mergelės Zodiako ženkle. Mėnulio pilnaties metu dangaus skliaute Saulė visuomet bus priešingoje pusėje mums žiūrint iš Žemės perspektyvos. Tokiu metu Mėnulis savo ciklo kelionėje labiausiai nutolsta nuo Saulės. Tam tikra prasme Mėnulis išsivaduoja iš Saulės. Tad jo energija pilnaties metu yra stipriausia, poveikis didžiausias, Mėnulio veikiamos sritys – ryškiausios ir padidintos. Nepaisant paties Mėnulio reikšmės, pilnaties metu vis tik svarbus ir Mėnulio santykis su Saulės opozicija.

 

Saulė šiuo metu Žuvų Zodiako ženkle priešais Mėnulį Mergelės ženkle. Mergelės ir Žuvų Zodiakų ašis turi daug bendro, bet ir skirtingo. Abu Zodiako ženklų archetipai susiję su švara: Mergelės energija rūpinasi kūno, minčių, psichine ir emocijų higiena, tvarka; Žuvų – dvasiniu apvalymu, išgryninimu, išsilaisvinimu nuo prisirišimų. Abu ženklai susiję su gydymu – Mergelės energija praktiškai pasitelkdama natūralius Žemės resursus sveikatina kūną, prižiūri dienotvarkę, mitybos rėžimą; Žuvų ženklas susijęs su dvasiniu gydimu, vilties pažadinimu primenant apie tai, kad esame amžinosios sielos, Dievo vaikai. Abu Zodiako ženklai atsidavę tarnystei, pagalbai, rūpestingumui.

 

Visgi, energijos Mergelės ir Žuvų Zodiakų yra ir skirtingos, skiriasi jų raiška. Jeigu Mergelės veikimo principas konkretus, išsamus, organizuotas, logiškas, Žuvų ženklo archetipinis veikimo modelis neturi jokio apibrėžtumo, bet idealizmą, universalumą ir subtilumą. Jeigu Mergelės energija reiškiasi per mentalą, idėjas, mintis, logiką; Žuvų – per vaizduotę, intuiciją, empatiją, mistiką. Mergelės energija mus įdarbina ir skatina veikti naudingai, sistemiškai, disciplinuotai. Žuvys skatina mus tiesiog būti, leisti viskam vykti, kontempliuoti apie būtį, apie aukštesnę prasmę ir esmę visų reiškinių, apie Kūrėją ir jo kūrybą. 

 

Tiek vieno, tiek kito ženklo energija yra labai svarbi ir reikalinga. Nebūtų formos be įkvėpimo ją sukurti. Be materialių priemonių nebūtų kuriami šedevrai. Be žemiškos meilės sau, savo kūnui, savo artimui, neišplauktume į besąlyginės meilės vandenyną ir susijungimą su Dvasia.

 

Ką renkiesi? Skirtumus ir kraštutinumus, ar galimybę patirtį priešingybių dermę? Leisdami sau patirti visą mums paruoštą (o gal mūsų pačių pasiruoštą) patirčių paketą, mažiau priešinamės ir nešvaistome savo gyvenimo debatams su Kūrėju (o gal tik su protingiausiuoju AŠ?). Mėnulio Pilnatys visuomet išdidina dalykus. Jos mus parodo, ar keliame sau pasąmonines įtampas dėl skirtingų energijų, įvairių sričių, įvykių, ar bandome išmokti suintegruoti, priimti ir jei reikia – keisti arba paleisti (bet ne pabėgti). 

 

Šios mėnulio pilnaties raktas – visokeriopa švara ir apsivalymas bei intuityvioji globa. Būkime sau nuoširdūs globėjai, atjauskime kitus, siekime minčių, emocijų, veiksmų tikrumo, grynumo, tyrumo. Savo kasdieninėje rutinoje susikurkime naują, praktišką mus įkvepiantį, stiprinantį ar švarinantį įprotį!

 

Šios Mėnulio pilnaties išbandymai – per manipuliavimą, priekabumą, pataikavimą ar pareigų vengimą. Ypač nepataikaukime tamsuoliškumui, nesivadovaukime iliuzijomis, nekriskime į auką ar toksiškas priklausomybes.

 

 

Švaros ir nuoširdumo kasdienybėje, kad joje suspindėtų ir sielos dedamoji!

Takios Mėnulio pilnaties!

 

 

Grįžti į tinklaraštį