Įkvepianti Mėnulio pilnatis Šaulyje

Įkvepianti Mėnulio pilnatis Šaulyje

Įsivaizduokime laukines pievas ir galingai besiveržiančią į priekį kaimenę gražuolių mustangų. Arba iš lanko paleistos lekiančios strėlės greičio jėgą, kryptingą jos taiklumą. Įsivaizduokime, ką patiria žmogus, kuris iškilmingai neša fakelą ir stebint milijonams olimpiniame aukure įžiebia ugnį, kaip žmonijos aukštųjų idealų, taikos ir vienybės ženklą. Per šiuos simbolius mums kalba 2024 m. gegužės 23 d. 16 val. 52 min. stojanti Mėnulio pilnatis Šaulio Zodiako ženkle.


Mėnulis keliaudamas ugningu Šaulio ženklu suteikia įkvėpimo, tikėjimo, optimizmo. Jaučiamas polėkis, poreikis plėstis, pažinti dar netyrinėtas sritis ar teritorijas, pakilti virš kasdienybės, pasiekti dvasios aukštį. Intuityviai esame jautresni tiesai, tikrumui.
Mėnulio pilnaties Šaulio ženkle kvietimas:

- Peržvelgti savo vertybes, vertybinį pagrindą, savo tiesas.
- Gilintis į savo pašaukimą, savo vietą visuomenėje.
- Išskleisti save kaip mokytoją, vedlį, lyderį. (Kiekvienas turime sričių, kuruose tokie esame!)
- Pažinti kitą, kitokį (kitą savęs versiją, kitą kraštą, kitą kultūrą, kitą tradiciją, kitą mokymą, kito nuomonę ir t.t.).
- Plėstis. Tiesiog išsiplėsti, išaugti, suklestėti, padidėti ar padidinti.
- Įsileisti altruizmo ir humaniškumo.
- Patirti nuotykį, laisvės polėkį, ieškotojo ir atradėjo įkvėpimą.


Pilnaties metu Mėnulis visada stoja priešpriešas Saulę, todėl astrologijoje kalbame apie šių dviejų jėgų santykį, apie opoziciją, kuri neatsiejamai praturtina viena kitą. Saulė Dvynių ženkle mūsų sąmonę kreipia į lengvumą, miklumą, įvairovę. Suaktyvėja smalsumas, informacijos poreikis ir intelektas, protinė veikla, pagreitėja įvykių srautai ir pats gyvenimo tempas. Šiame dinamiškame laikotarpyje taip pat labai svarbu ir ryšiai, kontaktai, diskusijos, bendravimas. Mėnulio pilnatis Šaulio ženkle pasąmonėje paliečia „aukštesniąją natą“ ir šioms žemiškos buities sritims suteikia gilesnės prasmės, aiškesnės vizijos, didesnio potencialo galimybes.


Galbūt mano žinojimas, idėjos yra ne tik dėl manęs ir mano gerbūvio? O gal per detales ir smulkmenas man atveriama platesnio vaizdo išmintis? O jeigu bendravimas santykiuose yra skirtas atpažinti ir pagerbti dieviškumo pradą manyje ir kitame?


Kiekviena Mėnulio pilnatis dėl planetų išsidėstymo yra vis kitokio atspalvio. Ši Mėnulio pilnatis Šaulyje gali nustebinti galimybėmis atsidurti tinkamoje vietoje ir tinkamu metu. Taip pat galimos netikėtos situacijos, kuriose teks rinktis tarp skirtingų nuomonių ar požiūrių. Gali tekti emociškai balansuoti ir ieškoti santykių darnos. Galime patirti didesnį ar mažesnį gyvenimo krypties posūkį ar pasikeitimą. Šią Mėnulio pilnatį ypatingai palanku praplėsti savo galimybių ribas (ar bent jau pasvajoti apie tai).


Šios Mėnulio pilnaties šešėlinė pusė – puikybė, pervertinimas, tiesmukiškumas, neatsakingumas, tuštybė, nekantrumas, cinizmas, grubumas, nepagarba. Prisiminkime lekiančio žirgo galią, strėles skrydį, ugnies šviesos stebuklą. Čia neegzistuoja baimė, dvejonė ar ne(pasi)tikėjimas. O jei dabar yra pats tinkamiausiais laikas atlikti (pasi)Tikėjimo šuolį į savo Tiesą?

Įkvepiančios ir išvaduojančios Mėnulio pilnaties!

Astrologė Ieva

Grįžti į tinklaraštį