Gėlių horoskopas pagal zodiako ženklus

Gėlių horoskopas pagal zodiako ženklus

 1. Avinas 03.21–04.20 Tulpės

Ugnies valdomas Avino ženklas siejamas su pasitikėjimu savimi, lyderyste, aistra siekti ir atrasti naujus horizontus. Kaip ir tulpė, kuri gali augti bet kokiomis sąlygomis, stiebtis aukštyn ir pakerėti įspūdingais, liepsnojančiais žiedais. Tai viena pirmųjų pavasario gėlių, kurios spalvomis neįmanoma nesižavėti. Kaip ir charizmatiškieji Avinai, jos neša pozityvumą ir energiją.

Taip pat Avino ženklui priskiriamos gėlės: sausmedis, aguonos, tigrinės lelijos.

 

 1. Jautis 04.21–05.21 Lelijos

Jaučiai yra prabangos ir malonumų valdovai. Jiems svarbu ne tik jaustis komfortiškai, bet kad ir juos supanti aplinka būtų tokia, kuri pamalonina visus pojūčius. Nors tai romantiškos ir jautrios sielos, bet neapsigaukite, nes Jaučiai gana užsispyrę ir tvirtai stovintys ant žemės. Kaip ir užburiančios lelijos, kurios augdamos pakeri įspūdingais žiedais, o plačios ir stiprios šaknys tvirtai laiko juos.

Taip pat Jaučio ženklui priskiriamos gėlės: aguonos, žibuoklės, ramunės, rožės.

 

 1. Dvyniai 05.22–06.21 Pakalnutės

Energingi, oro valdomi Dvyniai vienos žaismingiausių asmenybių zodiako rate. Neįmanoma atsispirti jų charizmai ir žavesiui, o būnant šalia laikas atrodo ištirpsta. Pakalnutės siejamos su karališka šeima, simbolizuoja tyrumą, meilę ir sėkmę. Kaip ir pakalnutės gali augti net ir labai nepalankiose vietovėse, taip ir Dvyniai sugeba subtiliai prisitaikyti ir panaudoti susidariusias situacijas savo naudai.

Taip pat Dvynių ženklui priskiriamos gėlės: orchidėjos, lelijos, chrizantemos, levandos

 

 1. Vėžys 06.22–07.22 Baltosios rožės

Nepaprastai subtilūs ir jautrūs Vėžiai, puikiai jaučia esančius aplink, turi neįtikėtiną intuiciją ir geba nuskaityti, pajusti erdvę aplink. Baltos spalvos rožė – tokia trapi ir tyra, kaip ir Vėžio širdis. Tačiau neapsigaukite, kaip ir rožė turi spyglius, taip ir Vėžiai kietą kiautą, kurį sunku pramušti. Bet jei atradai raktą į Vėžio širdį – draugystė visam gyvenimui.

Taip pat Vėžio ženklui priskiriamos gėlės: vandens lelijos, lotosas, pentiniai (delfiniumas)

 

 1. Liūtas 07.23–08.22 Saulėgrąžos

Žaismingi ir labai mėgstantys bendrauti, vakarėlių sielos ir ryškios asmenybės – taip dažnai apibūdina Liūto ženklą. Įspūdingosios Saulėgrąžos, išaugančios iki 2 metrų aukščio, išsiskiria iš visų, kaip ir Liūtai, mėgstantys būti dėmesio centre. Jų neįmanoma nepastebėti! Saulėgrąžos simbolizuoja gyvybingumą, gausą, derlių.

Taip pat Liūto ženklui priskiriamos gėlės: medetkos, jurginai, klivijos

 

 1. Mergelė 08.23–09.23 Chrizantemos

Tvarkingos ir organizuotos Mergelės moka įvesti sistemą, net didžiausiame chaose. Jos žavi unikaliu gebėjimu matyti detales ir tarsi visai be pastangų sujungti jas į darnią visumą. Taip pat kaip ir įspūdingi chrizantemų žiedai, iš daugybės mažyčių žiedlapių, simetriškai susijungiantys į tobulą žiedą. Chrizantemos siejamos su sėkmingu ir ilgu gyvenimu, sveikata

Taip pat Mergelės ženklui priskiriamos gėlės: vėdrynai, narcizai, astrai, aguonos

 

 1. Svarstyklės 09.24–10.23 Rožės

Žavingosios Svarstyklės, visai kaip ir rožės, nepalieka abejingų savo charizmai. Valdomos Veneros planetos, jos pilnos meilės, romantikos ir grožio. Visada siekia balanso, harmonijos  ir teisybės. Rožės,  siejamos su aistringa meile ir taika, kaip ir Svarstyklės, iš pažiūros gali pasirodyti labai švelnios, tačiau viduje turi tvirtą stuburą.

Taip pat Svarstyklių ženklui priskiriamos gėlės: kosmėjos, ramunės, hortenzijos

 

 1. Skorpionas 10.24–11.22 Pelargonijos

Skorpiono atstovai dažnai siejami su aistra  ir paslaptimis. Nors tai vandens stichijos ženklas, juose pulsuoja ir labai daug ugnies energijos. Su šiuo ženklu siejama gėlė – Pelargonija. Ji simbolizuoja gilius jausmus,suteikia apsaugą nuo neigiamos energijos. Buvo tikima, kad jos apsaugo nuo daugelio ligų. Kaip ir pelargonija, kuri nepaprastai atspari augimo sąlygoms, taip ir Skorpiono ženklo žmonės turi unikalią savybę prisitaikyti prie aplinkos ir sužydėti savo gražiausiomis spalvomis.

Taip pat Skorpiono ženklui priskiriamos gėlės: herberos, saulėgrąžos, raudonos rožės, chrizantemos

 

 1. Šaulys 11.23–12.21 Gvazdikai
  Ugningieji Šauliai, dega laisvės pojūčiu ir siekiu veržtis į priekį, kaip ir nepalaužiamieii gvazdikai, kurie tarsi degtukai liepsnoja kerinčiomis spalvomis. Gvazdikai simbolizuoja pozityvumą, meilę ir ryžtą. Šauliai yra ryškios, žaismingos asmenybės, kaip ir ryškios gvazdikų spalvos, įkvepiančios energijos. Ideali gvazdikų spalva Šaulio ženklui – violetinė! Kuri atspindėtų ir jų dvasinę pusę, gebėjimą parodyti kryptį kitiems.

Taip pat Šaulio ženklui priskiriamos gėlės: kinrožė, kardeliai, ramunės

 

 1. Ožiaragis 12.22–01.20 Našlaitės

Ambicingi ir atkaklūs Ožiaragiai, iš pažiūros dažnai gali pasirodyti šalti ir užsidarę, tačiau jų viduje slypi nepaprastai karšta olimpinė ugnis. Šis ženklas siejamas su našlaitėmis, kurios, net ir esant vėsiam orui, džiugina savo žiedais, yra itin atsparios aplinkos poveikiui, kaip ir siekiantys tikslo Ožiaragiai.

Taip pat Ožiaragio ženklui priskiriamos gėlės: gubojos, jazminai, serenčiai,

 1. Vandenis 01.21–02.19 Orchidėjos

Vandeniai – ekscentriški ir mėgstantys išsiskirti, kaip ir orchidėjos, kurios žavi savo subtilia ir egzotiška išvaizda. Nors iš pirmo žvilgsnio Vandeniai gali pasirodyti drovūs, iš tiesų jie nepaprastai energingi ir charizmatiški. Orchidėjos – gėlės, kurios auga medžiuose, turi daug orinių šakų, tai atspindi ir Vandenių valdomą oro stichiją. Gebėjimą pajusti palankius vėjus, galimybes ir naujoves.

Taip pat Vandenio ženklui priskiriamos gėlės: frezijos, lotosas, verbenos

 

 1. Žuvys 02.20–03.20 Vandens lelijos

Vandens stichijos valdomas Žuvų ženklas – tarsi vandens lelijos žiedas, magiškas, užburiantis ir dažnai sunkiai pasiekiamas. Kaip ir subtilūs Žuvų ženklo atstovai, kurie dažnai atrodo skrajojantys savo pasaulyje, paslaptingi ir mistiški. Vandens lelija simbolizuoja pasąmonę, kūrybos gelmes ir intuiciją. Taip pat tai atsinaujinimo, atgimimo ženklas.

Taip pat Žuvų ženklui priskiriamos gėlės: narcizai, orchidėjos, lotosas,

 

Grįžti į tinklaraštį