Baltasis Mėnulis (Selena) pereina į Dvynių ženklą

Baltasis Mėnulis (Selena) pereina į Dvynių ženklą

2024 m. birželio 14 d. Selena, dar vadinama Baltuoju Mėnuliu, iš Jaučio Zodiako ženklo pereina į Dvynių ženklą, kuriuo keliaus 7 mėnesius iki 2025 m. sausio 13 d. Pasisekė ne tik Dvynių ženklo atstovams, bet visiems, kurie pagaus šį lengvą permainų vėjelį.

Baltojo Mėnulio danguje nepamatysime, kaip planetos ar palydovo. Tai matematiškai apskaičiuojamas „virtualus“ taškas susijęs su elipsinės formos Mėnulio orbita, kai ji yra mažiausiai nutolusi nuo Žemės planetos (artimiausias atskaitos taškas Žemės atžvilgiu yra perigėjus, o tolimiausias – apogėjus). Beje, astronomijoje sutiksime dar vieną Seleną – tai asteroidų juostoje skriejantis asteroidas, pavadintas vardu Selena.

Graikų mitologijoje Selena (Selenė) buvo Mėnulio deivė. Romėnų mitologijoje jos atitikmuo yra deivė Luna. Selenė buvo titanų Hiperiono ir Tėjos dukra, kuri dangumi su fakelu keliaudavo naktį, o jos brolis Helijas, Saulės dievas, keliaudavo dieną. Selena vaizduojama sidabriniame vežime, kurį traukia pora žirgų arba ji pati jojanti ant žirgo ar buliaus. Tai ypatingo grožio blyškaus veido deivė pasipuošusi mantija ir pusmėnuliu ant galvos. 

Astrologijoje Baltasis Mėnulis (Selena) siejamas su geraisiais praeitų gyvenimų įdirbiais, su sąmonės šviesa, su malone ir dvasine pagalba bei apsauga. Taip pat su aukštesne prasme, pasaulio evoliucijos harmoninguoju keliu. Šis taškas turi subtilų poveikį. Kuo žmogus labiau tobulėja, tuo aiškiau, koncentruotai ir stipriau jaučiamas jo poveikis. Stiprus Baltasis mėnulis žmogaus horoskope reikšis kaip sąmoningas ir suvoktas vienis, ryšys su viskuo ir visais, kaip nušviestas, palaimintas ir apsaugotas kelias į geriausius (savi)realizacijos variantus.

Gimimo horoskope kiekvienas turime savo asmeninį šviesiausiąjį tašką esantį kažkuriame iš Zodiako ženklų. Šiuo metu nuo 2024 m. birželio 14 d. kolektyvinėje sąmonėje patirsime Baltojo Mėnulio raišką Dvynių ženkle. Dvyniai yra oro stichijos ženklas, tad ieškokime lengvumo ir skrajumo. Tiesiogine prasme verta prisiminti ar išmokti kvėpavimo praktikų. Perkeltine prasme bus svarbu įsikvėpti ir pajausti sielos džiaugsmo skrydį.

Palankus metas tiems, kas greitai orientuojasi, persiorientuoja, nebijo dinamikos ir įvairovės, atsinaujina ir keičiasi. Net jei tai ir nėra jūsų stipriosios savybės, palanku jas „pasimatuoti“ ir atrasti gyvenimo sritis, veiklas, charakterio bruožus, kuriuose būtų galima tapti lankstesniais ar „išlengvėti“. Judesys erdvėje taip pat svarbus, neslopinkime noro pajudėti, pasilankstyti, pakeliauti.

Oro stichija susijusi su mentaline energija, tad šiuos septynis mėnesius Selena gali nušviesti mūsų protus, idėjas, mintis, gali sustiprinti intelekto, mokslo, švietimo sritis, pagelbėti kažko išmokti, kažką pažinti, surinkti reikiamos informacijos ar ją perduoti kažkam. Nepabijokime tapti smalsiais mokinukais atvirais naujomis idėjoms. O jei žinių jau turime – būtinai jomis pasidalinkime, atiduokime pasauliui tai, kas jam priklauso. Juk žinojimas ir patirtis augina išminties šviesą.

Tai laikotarpis, kai visi būsime kviečiami tapti paprastesniais, draugiškais ir labiau prieinamais. Komunikacija, bendravimas, susitikimai, pasišnekučiavimai, taip pat rašymas, susirašinėjimas ar bet koks kitas ryšio kūrimo būdas ar tarpininkavimas taps daug svarbesni.

Netektume Baltojo Mėnulio šviesos dovanų ir labiausiai pakenktume sau bei pasauliui šiuo laikotarpiu meluodami, apgaudinėdami, iškraipydami informaciją ar manipuliuodami. Susilaikykime nuo dviprasmiškų vertinimų, dvigubų standartų, apkalbų, nuo vėlimosi į neaiškias situacijas ar per didelio paviršutiniškumo. Jei pajusime, jog tapome dirglūs, susierzinę, nervingi ar išsiblaškę – ieškokime būdų nuraminti ir atvėsinti siautėjančią mentalinę audrą įsižeminimu, sugrįžimu į „čia ir dabar“ ir į savo kūno šventovę.

Tiesa, taip pat svarbu suprasti, kad Baltojo Mėnulio šviesos dovanos, apsauga ir pagalba kartais ateina su išsigryninimo, išsivalymo patirtimis, kurios gal ir nėra pačios lengviausios, bet reikalingos evoliucijos kelyje.

„Ieškokite Žinojimo, kad suprastumėt, jog nelaimių nėra. Viską, visus stebuklus ir nelaimes, savyje nešioja pats žmogus. Kada žmogui atsiveria Žinojimas, jis tampa ramus, nes jame atgyja Išmintis. (Citata iš užrašų „Mokslas apie džiaugsmą“, Konkordija Antarova).

 

Lengvumo, paprastumo ir draugiškumo!
Juk žmogui būti žmogiškam yra taip natūralu ir paprasta.

Astrologė Ieva

Grįžti į tinklaraštį