Priešpilnis

Priešpilnis

Kūnas ir protas gyvybingi. Jaučiame didesnį norą ir pasitikėjimą veikti savo ir kitų labui. Šiuo metu Mėnulio energija yra auganti. Visata mus apdovanoja jėgomis veikti. Labai praktiška Mėnulio fazė.

Visatoje pats tinkamiausias laikas įgyvendinti idėjas, realizuoti sumanymus, ugdyti naujus įpročius, šviežia rutina papildyti kasdienybę.

Mūsų gyvenimus keičia ne tai, ką mes sakome, o tai, ką mes darome. Veiksmai kuria mūsų tikrovę. Jei norime gyventi kitaip nei vakar, privalome daryti kažką kitaip nei vakar. Kito kelio į trokštamą gyvenimą nėra.

Jokia pozityvi mintis neveiks, jei nesiimsime aktyviai ir nuosekliai veikti išsvajoto gyvenimo vardan. Mūsų sielos prigimtis yra plėstis ir augti. Mes privalome suderinti savo veiksmus su sielos ketinimais, antraip jausimės suvaržytos, nepakankamos, gyvenančios ne savo gyvenimą, ne savame kailyje.

Pilnėjantis Mėnulis suteikia reikalingų jėgų veikti.

MĖNULIO PRIEŠPILNIO RITUALAS:

- Užsidek žvakę, pasiruošk arbatos puodelį ir susikurk jaukią erdvę;
- Sutelk dėmesį į savo vidų;
- Peržvelk savo Jaunaties norų ir svajonių sąrašą;
- Jame išskirk 3 pagrindinius punktus, ar įpročius, kurių link jau esi pasirengusi žengti;
- Kiekvienam punktui surašyk po 5 žingsnius kuriuos gali padaryti jau dabar;
- Įtrauk juos į savo dienotvarkę;
- Veik!

PRIEŠPILNIO AFIRMACIJOS:

Per priešpilnį veikti pasitikint savimi tampa lengviau ir paprasčiau. Nepraleiskime šios progos mėnesyje produktyviai padirbėti savo tikslų labui.

- Aš kryptingai keliauju savo norų ir troškimų išsipildymo link;
- Aš esu susilygiavusi su visata ir tuo, kas geriausia mano sielai;
- Aš esu pilna energijos, kūrybinga, veikli;

PRIEŠPILNIO KRISTALAI:

Meditacijai, manifestavimui, nešiojimuisi kartu su savimi ar tiesiog laikymui matomoje vietoje.

- AMAZONITAS: kūrybos laisvė, saviraiška, meilė sau;
- KALNŲ KRIŠTOLAS: aiškumas, minčių skaidrumas, tikslo siekimas;
- AMETISTAS: intuicija, vidinė išmintis, gyvenimo balansas;
- TIGRO AKIS: drąsa, kario širdis, motyvacija, tikslų siekimas;

Viskas, ką savo gyvenime norite matyti augant ilgai ir nuosekliai, visatos palaikymo sulauks būtent šiomis dienomis. Stiprinkite tas sritis, kurias norite sustiprinti ‒ santykius, sveikatą, verslus, savivertę, darykite svarbius profesinius ir asmeninio gyvenimo pasirinkimus.

Sėkminga taps daugelio darbų tėkmė. Pilnėjantis Mėnuo suteikia jėgų veikti drąsiau, labiau savimi pasitikint. Atminkime - vienas drąsus žingsnis įkvepia kitus drąsius žingsnius.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad per priešpilnį stiprėja tiek tie dalykai, kurie mus augina, tiek tie, kurie žaloja. Visa, kas pasiekia mūsų kūną ir sąmonę, veikia stipriau ‒ alkoholis, vaistai, maisto papildai, žinios, bendravimas. Sąmoningai rinkimės kuo daugiau mums palankių, mūsų kūną ir protą tausojančių veiklų.

Užsirašykime į pėsčiųjų žygį, nueikime į seminarą, atsidėkime ugdančios knygos skaitymui ‒ naudų iš šių veiklų sulauksime daugiau nei bet kuriuo kitu laiku.

Grįžti į tinklaraštį