Pilnatis

Pilnatis

Jei pastebime, kad pilno Mėnulio dienomis į gyvenimo aplinkybes reaguojame jausmingai, tampame jautresnės, emocijos liejasi kaip iš patvinusios upės, pasikalbėkime su artimu žmogumi apie tai, kaip jaučiamės, kas mus neramina, baugina, pykdo, virkdo ar gniuždo.

Nėra pozityvių ar negatyvių jausmų. Jausmai yra energija. Jei ją slopiname, atimame iš savęs teisę gyventi visavertį gyvenimą. Pilnatis linkusi apšviesti emocijas, kurių kasdienybėje sau nepripažįstame, vis vejame jas iš sąmonės.

Suintensyvėja psichinis jautrumas, nuogas Mėnulis skatina sąžiningai pažvelgti į savo vidų ir pripažinti savo jausmus, įsiklausyti, ką jie mums sako, kuria linkme kviečia.

Jei esame linkusios vengti jausmų, juos slopinti ir bėgti nuo akistatos su jais, tikėtina, kad pilnatis juos atskleis. Per pilnatį esame kviečiamos į jausminio patyrimo pilnumą.

MĖNULIO PILNATIES RITUALAS:

- Atrask dienoje valandėlę laiko sau, kad niekas netrukdytų ir jaustumeisi rami.
- Užsidek žvakę, pasiruošk arbatos puodelį ir susikurk jaukią erdvę;
- Sutelk dėmesį į savo vidų;
- Peržvelk visą tai, kas Tave džiugina Tavo gyvenime, kas užpildo ir suteikia gausą;
- Išjausk tai, už ką esi dėkinga gyvenimui, visatai, kūrėjui, sau;
- Pilna dėkingumo širdimi užrašyk visą tai, ko norėtum pasikviesti dar daugiau ir gausiau, tiek savo viduje, tiek ir išorėje;

MĖNULIO PILNATIES AFIRMACIJOS:

- Darniai ir harmoningai naudoju visą manyje glūdintį potencialą ir resursus;
- Su meile atsiveriu visatos dovanoms ir galimybėms;
- Esu dėkinga už visą gausą ir gerovę savo gyvenime;

MĖNULIO PILNATIES KRISTALAI:

Pilnatis - nuostabus laikas pakrauti savo turimus kristalus, amuletus, papuošalus
mėnulio energija. Taip pat pasigaminti mėnulio vandens.

- MĖNULIO AKMUO: sėkmė ir didžiulė mėnulio energija, gausa, palaiminimas;
- SELENITAS: energijos stiprintojas, dvasinio augimo palydovas, valo aurą;
- AUKSINIS AKMUO: atlaisvina blokus, manifestuoja gausą, pilnatvę;
- OBSIDIANAS: suteikia gerą savijautą, jausmų ir proto balansą;
- HEMATITAS: sukuria apsauginį lauką, sustiprina valią, suteikia energijos;
- DŪMINIS KVARCAS: padeda įsižeminti, suvaldyti emocijas

Per pilnatį visata spinduliuoja atvirumo energiją ‒ Mėnulis dangaus skliaute pasirodo visu savo gražumu ir didybe, nelieka nė kertelės paslapties. Dėl to nuo seno šiuo ypatingu laiku moterys veikdavo dvejopai: arba susitelkdavo į vidų tam, kad pamatytų savo gyvenimą kaip nedalomą visumą ir apsispręstų dėl pokyčių, arba švęsdavo gyvenimo pilnatvę ir sklidinos visatos palaikymo išorėje realizuodavo savo sumanymus.

Per pilnatį iš visatos į mus plūsta daug energijos. Riba tarp sąmonės ir pasąmonės itin suplonėjusi. Intuicija reiškiasi visu pajėgumu. Tai puikus laikas pasikviesti į pagalbą intuiciją bei pamatyti dalykus naujoje šviesoje! Ir ne tik.
Atviro Mėnulio energija užplūsta ir kūną, tad neretai per pilnatį jaučiamės dirglios, nekantrios, negalime susikoncentruoti ties vienu dalyku, tarsi nenustygstame vietoje.

Šiuo atveju palanku užsiimti bet kokia fizine veikla ir įžeminti sukilusią energiją. Svarbu neužsisėdėti, mat energijos pliūpsnis gali tapti destruktyvus, išreikškime ją konstruktyviai ‒ per meną, kūrybą, savęs pažinimą, kūno stiprinimo veiklas.

Grįžti į tinklaraštį